válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Těžká noc Michala Gulašiho: 62 minut drsného boje a pak se objevila milenka Martina!

Vlaďka Erbová a Michal Gulaši
Zdroj: Instagram, Facebook.com
+ Dalších 18 fotografií
exkluzivní rozhovor
Byla to složitá a náročná noc. Opora hokejové Komety Brno Michal Gulaši (32) předvedl v utkání s Libercem skvělý výkon. Za pár hodin si přečetl rozhovor s Martinou, která popsala, jaký s ním má a měla vztah.

Život každého hokejisty, to je hlavně boj na ledě i mimo něj. Své o tom ví i opora Komety Michal Gulaši V noci z pondělí na úterý ho čekal náročný zápas. Kometa hostila liberecké Tygry a musela vyhrát, aby došlo k vyrovnání semifinálového stavu. Navíc po prvních dvou třetinách brněnský tým prohrával 1:2. To Gulaši netušil, že dívka jménem Martina dá rozhovor najdete zde. redakci eXtra.cz o tom, jak to s Gulašim a Erbovou nyní má.

Hokejová bitva dopadla pro Gulašiho skvěle. Kometa v prodloužení urvala vítězství 3:2 a stav semifinálové série s Libercem je srovnaný na 1:1. Po zápase se na webu eXtra.cz objevil velký rozhovor s ženou, která popsala vztah s Gulašim. Dnes ale říká, že by ho už zpátky nechtěla. Že Gulaši není chlap.

"Není to chlap. Ztratil kouzlo, jak z toho vycouval. Michalovi tak mohu vzkázat, aby se držel a probral. Ten jeho vztah není dobrej a myslím, že mu vztah s paní Erbovou dost škodí. Brzdí ho to v hokeji a škodí mu to i jako chlapovi. On je hrozně moc hodnej chlap, stará se úplně skvěle o děti. Všichni ho mají moc rádi, nemá s nikým žádný problém. Je mi ho trochu líto, jak to má," uvedla Martina.

Celý rozhovor najdete zde Gulaši je skvělý chlap i hokejový hrdina. Noční boj zvládl skvěle. Jeho další zápasy budeme sledovat.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit