Česká zpěvačka Tereza Kerndlová (30) nechtěně vytočila český národ do nepříčetnosti. S dobrým úmyslem uveřejnila na svém profilu na Facebooku fotografii v plavkách a sáčku, která bude zřejmě součástí nového alba, které zpěvačka chystá. Netušila, že se spustí taková lavina nenávisti a urážek.

Zpěvačka chtěla celou situaci uklidnit, a tak raději fotografii smazala a následně ořezanou vložila zpět na svůj profil. Dodala k tomu popisek: „Tuto fotku jsem smazala, řízla jsem ji na jiný formát a znova ji nahrála, aby nepohoršovala místní puritány… I když já osobně nechápu, jak může oblečená žena pohoršit, když není nic vidět a jde spíš o fashion fotku! Tak se vás ptám, kolik z vás je tady puritánů a naopak, kteří jsou svobodomyslnější? Není to nic proti nikomu, jen jsem zkrátka zvědavá. Vaše T. “

Fanoušci Terezy Kerndlové se jí ale také zastali a snažili se ji v komentářích povzbudit, co to jen šlo. Zde je pár jejich vyjádření:

Filip S. -„To jsme to dopracovali, někoho pohoršuje ženská krása. Možná jestli to byly ženský, tak by mohlo jít o závist. No doufám, že příště už nebudeš ustupovat. Sluší ti to.“ Lucie CH. – „Jste krásná žena, tak za co se stydět. A ženské vnady jsou v dnešní době vidět hodně.“ Bedřich H. – „Terezko, v klidu, jsme v Čechách a závist je závist.“

Je vidět, že se najdou pořád slušní a hlavně přející lidé, kteří dokáží napsat i pozitivní komentáře. V poslední době je totiž Facebook plný nenávisti, závisti a hlavně bezdůvodného hrubého osočování.