Obrovské neštěstí se stalo Vishalu Thakkarovi, který chtěl hezčí nos. Navštívil plastického chirurga, jenže když se probudil z narkózy, zjistil, že nemá nos vůbec.

Thakkar, původem z New Yorku, žil ve městě Tulsa v Oklahomě, kde navštívil doktora Angela Cuzalinu, prezidenta Americké organizace pro kosmetickou chirurgii. „Po rozvodu v roce 2006 jsem si řekl, že chci lepší nos a půjdu na plastiku,“ prozradil muž televiznímu kanálu Fox.

Jenže už po prvním zákroku začal Thakkar pociťovat problémy s dýcháním. Vrátil se opět k doktorovi Cuzalinimu a během šesti let prodělal osm dalších zákroků kvůli těm předchozím nepovedeným. Při jedné operaci se stalo to, že doktor použil chrupavku z jeho ucha, přitom pacient předtím, než šel na operační stůl, výslovně žádal, aby mu na chrupavky v uchu nesahali. Když se po několika hodinách probudil, cítil za ušima nesnesitelnou bolest. Cuzalina mu jen poslal omluvný e-mail!

Další podobná situace nastala, když lékař bez svolení použil hrudní chrupavku. Vrcholem všeho bylo, když Thakkar zašel k Cuzalinimu na další zákrok, který byl nutný z důvodu rozsáhlé infekce v nose. Po probuzení však na mladého muže čekal obrovský šok. Na obličeji totiž žádný nos neměl.

Thakkar se obrátil na soud a doufá, že se někomu podaří spravit jeho znetvořený obličej.