Případ osmnáctileté Kaitlyn Hunt vyvolal v jejím domovském státě Florida velkou vlnu emocí, studentka střední školy Sebastian River High udržovala romantický vztah se svou čtrnáctiletou spolužačkou, která je v prvním ročníku, ovšem mezi dívkami došlo nedávno na intimní sblížení v podobě orálního sexu a floridské zákony jsou neúprosné.

Kaitlyn hrozí až patnáct let vězení, jelikož na Floridě jsou lidé způsobilí k sexu až od 16 let, takže má vlastně na krku zneužití nezletilé. Problém je ovšem v tom, že čtrnáctiletá spolužačka šla do vztahu dobrovolně a sexu se nebránila, Kaitlyn se navíc k sexu sama přiznala.

Obhájci mladé dívky se teď snaží, aby Kaitlyn nemusela do vězení, pouze by jí „stačil“ dohled probačních úředníků a zákaz přiblížení se k nezletilé. Rodiče osmnáctileté dívky navíc tvrdí, že rodina čtrnáctileté spolužačky je vysoce bigotní a jakožto odpůrci homosexuality se snaží pomstít Kaitlyn. Nechápou, že mladičká spolužačka vzplanula láskou ke starší Kaitlyn, naopak si myslí, že to ona z ní „udělala“ lesbu.

Veřejnost se hojně staví na stranu Kaitlyn a na Facebooku vznikla stránka na podporu a osvobození osmnáctileté dívky. Kaitlyn Hunt svého činu sice nelituje, ale obává se své budoucnosti. Vše vzniklo jako oboustranný zájem, ale případnou odpovědnost ponese pouze Kate. A to by jí mohlo zničit život.