Kdyby byla sama doma, mohlo vše skončit velmi tragicky. Catherine doma spadla ze schodů, navíc byla těhotná. A pomoc jí zavolala její tříletá dcera! Pohotově zvedla telefon a zavolala na tísňovou linku.

Její tříletá dcera Emma se zachovala jako naprostá hrdinka. Viděla maminku ležet na zemi a ještě k tomu byla její maminka těhotná. Mladík na tísňové lince, který mluvil s Emmou, ji ubezpečil, že pomoc už je na cestě, a tak se o svoji maminku bát nemusí.

V nahrávce hovoru Emma říká, že její maminka uklouzla a je v bezvědomí a má dítě. Když se jí ptali, jak je dítě staré, Emma řekla, že je to dítě ještě v bříšku a že je hodně staré. Na svět prý přijde o Vánocích.

Emma navíc maminku kontrolovala. Mladíkovi na tísňové lince vysvětlila, že se maminka udeřila do hlavy, ale nekrvácí. A navíc otevřela dveře, aby byly připravené pro sanitku.

Záchranáři přijeli do domu během několika minut. Maminka byla tři dny hospitalizovaná v nemocnici, protože měla prasklou placentu a vnitřní krvácení. Miminko se ale nakonec narodilo v pořádku a zdravé. A to jen díky Emmě.