Že má Diana Kobzanová (32) „projekt Frolík“ zmáknutý dokonale, jsme vás už informovali stejně jako o tom, že je těhotná.

Kobzanka celou dobu dělala, že nic, v Americe si užívala, jak se o ní v Česku píše a ona může dělat tajemnou jak hrad v Karpatech. A když se jí hodilo, poslala eso prostřednictvím serveru Super.cz, kde dovolila zveřejnit jednu fotku, na níž je těhotenství poznat s tím, že se ale v článku pořádně zpropaguje podnik, jehož je teď Diana novou tváří. Stačilo ale trochu zapátrat a našli jsme, že se fotografií pochlubil na sociální síti samotný podnik.

Kobzanová tak vzala vítr z plachet zbytku těch, kteří ještě pochybovali, že je těhotenství jen spekulace a že Diana vždycky toužila po kariéře. To už ale vzhledem k věku modelky a moderátorky (ani jedno už nemusí dělat, protože šestadvacetiletý Michael Frolík má vyděláno) dávno není pravda, Kobzanová se práce vzdala, protože chytit takovouhle zlatou rybku už by se nemuselo podařit.

Bývalá Miss ČR, která musela kvůli tomu, že celému národu ukázala za pár mega rodidla, vrátit korunku, by měla na svět přivést potomka za dva měsíce. Prostě žádné překvápko.