Říkáte si, jak to sakra jen ta Dana Morávková (45) dělá, že vypadá tak mladistvě? Má na to svoje zaručené recepty, a dokonce se nebála nám je prozradit.

„ Za nutnost považuji dokonalé odličování, protože moje pleť si „užívá“ spousty líčení při natáčení i v divadle. Jsem přesvědčená, že ranní a večerní čištění je pro pleť velmi důležité,“ prozrazuje Dana, co je v péči o pleť stěžejní, a říká, že právě výrobky od značky Pevonia Botanica jí vyhovují nejvíce.

Také nám odhalila, co nesmí chybět v její kosmetické výbavě. Dana používá denní i noční krémy, různé masky a speciální krém kolem očí. Dále zdůrazňuje, že při péči o pleť je důležité používat přípravky pro náš typ pleti a střídat výrobky na hydrataci a výživu je naprosto nezbytné. „Snažím se chodit pravidelně jednou za měsíc na kosmetiku. Dopřeji si i ošetření těla. Na omlazující zábal z tropického ovoce, který hydratuje, vyhlazuje vrásky a vyživuje, nedám dopustit,“ dodává herečka, aby byl návod na perfektní vzhled kompletní.

A že se jí taková péče vážně vyplatí. Jen se podívejte na to, jak to Daně sluší, a hlavně pro pány, co jsou horňáci, máme opravdu pohled, na který jen tak nezapomenou. Je poznat, že se herečka nestará jen o svůj obličej, ale i o svůj naditý dekolt, který by jí mohla závidět kdejaká dvacítka.