Dnes se budou rozdávat Darwinovy ceny za smrt. Jednu takovou cenu by mohla dostat Anastasia Tutik (19) s 18letým chlapcem, kteří na zábradlí balkonu souložili tak vehementně, až z něj spadli. Pád ze šestého patra bohužel nepřežili.

Samson Oguntayo (32) byl svědkem celé události a popsal, co se tam vlastně stalo. „Ten chlapec zvedl dívku a položil ji na zábradlí. Bylo vidět, že je to velmi nebezpečné. Poté spolu souložili. V jedné chvíli museli odejít dolů, ale pak se vrátili a celé to začalo nanovo. Poslední věcí, kterou jsem čekal, bylo, že uvidím oba dva, jak padají dolů. Stihl jsem jenom zařvat,“ popisuje rozrušený svědek, který okamžitě sešel dolů a viděl pár v kaluži krve.

Přivolaní záchranáři už mohli u dvou teenagerů konstatovat jen smrt. Mrtvý chlapec nebyl dosud identifikován.

Ke tragické události se vyjádřili i spolužáci Anastasie. „Ana se potkala s tím klukem na party. Chtěli se líbat, tak jsme je nechali sami na balkoně. Byla to jedna z nejlepších a nejinteligentněj­ších studentek ve třídě,“ řekl Alfonso, spolužák z Mexika.

Smečka teenagerů byla ubytovaná v luxusním hotelu v Londýně se spolužáky z Bellerbys College, mezinárodní školy, která si účtuje roční poplatky ve výši až 700 tisíc korun ročně.