Někdy se sen nesplní jen tak sám od sebe, ale musíte do něj hodně investovat. Ať už to jsou nervy, čas nebo peníze. A dívka Sarah Ingle je toho důkazem. Miluje totiž Disneyho a vždy chtěla být princeznou.

Od mala se dívala na pohádky od Disneyho a představovala si, jak je princeznou. Chtěla se jí stát doopravdy, ale vždy byla jen malou holčičkou. Svého snu se nikdy nevzdala a teď je z ní princezna. Jak to dokázala?

Stačí jí k tomu jen dobrý make-up a styling a vědět, jak to udělat. Teď se dokáže převléknout za jakoukoliv princeznu z Disneyho. A ta podoba je absolutně dokonalá. Když je v těle princezny, svoji roli si užívá a vrátí se tak zpět do dětských let.

A co víc. Být princeznou není jen její koníček, ale ona vlastně jako princezna pracuje. Vystupuje na dětských oslavách a různých večírcích. Dokonce má svého manažera, který ji zastupuje. Občas zajde Sarah i do dětských nemocnic za nemocnými dětmi, aby jim vykouzlila úsměv na rtech.

Sarah se umí převléknout dokonce až za 7 princezen. Nejraději mají děti prý Elsu z Ledového království. Vypadat jako princezna je ale hodně finančně náročné. Musíte mít dobrý make-up, šminky, mít krásné bílé zuby a dokonalé kostýmy. Za to všechno utratí Sarah přes padesát tisíc korun.