Ne, určitě to není žádná dávačka. Určitě je to jen holka, co má ráda zábavu a pěkné chlapy. No a teď je z ní navíc máma, která zoufalé hledá tatínka pro své bejbátko. Ale toho pravého, toho biologického.

Biance Fazey z australského města Morley totiž lékaři v roce 2011 tvrdili, že je to s jejími ženskými orgány špatné a že rozhodně nebude mít děti.

Sexy kočička ale rychle pochopila, že to zas taková hrůza není. Jen stačí mít kolem sebe pěkný kluky a nic neřešit. Žádné gumy, žádné prášky, žádný přerušovaný sexík. A tak si užívala.

A pak přišel 23. duben 2014 a Bianca brzy pochopila, že i lékaři se mohou brutálně seknout. Tu noc totiž otěhotněla. S kým? Těžko takhle z hlavy hádat.

Ví jen to, že chlapík se jí představil jako Jeremy, bylo mu tak dvacet let a pěkně voněl. Alespoň to tvrdí do všech novin, kterým nyní dává rozhovory ostošest.

Jo a že zasexovat si šli do hotelu Rydges. Ale tím si není zcela jistá. Mohlo to být i jinou noc. I jiný hotel. I jiné město. Kontinent ale sedí, byla to Austrálie.

Bianca svým pátráním rozdělila svět internetu na dvě poloviny. Jedna ji oceňuje jako starostlivou matku a druhá polovina ji zatracuje jako promiskuitní bitchku.

Ale je fakt hezká. Takže pokud se necháte přejmenovat na Jeremyho, máte šanci.