Pátrání po ní bylo několik dní stále neúspěšné. Po devíti dnech bylo nalezeno její tělo. Zoufalý otec ji musel identifikovat. Dívka byla nalezena v novojičínské lokalitě Na Skalkách, necelé dva kilometry od domova, na místě, které policie několikrát prohledávala. Z domu odešla 5. ledna a podle policie zemřela už 6. ledna. Kde byla ale dalších 9 dní? To je otázka, kterou si kladou nejen kriminalisté, ale především Lucčini rodiče.

Otec, Jiří K., se ještě před dceřiným pohřbem odpojil ze sociálních sítí. Jeho účet, ze kterého byla v době pátrání sdílena desetitisíci lidmi prosba o pomoc s hledáním školačky, zaplavily tisíce kondolencí. Nyní se táta, který ztratil dceru a nedokáže přijít na to, co se vlastně stalo, opět připojil.

„Přišli jsme během jednoho dne o 17 let života a asi nikdy nezjistíme, kdo nebo co za tím je. Naše holka měla skvělý život… asi to nikdy nepochopím, ale je nad čím přemýšlet…,“ napsal Jiří a vyjádřil tak své přesvědčení, že se nikdy nedozví, co přesně se jeho dceři stalo.

V dalším příspěvku zdrcený táta píše, „jak dál žít, proč a jak, když jste z většiny přišli o vše, proč vlastně jste… žijete… mělo smysl…“

To je otázka, na kterou bohužel není odpověď.