Slavná 12letá tanečnice nafotila nové snímky, na kterých ovšem vypadá jako by měla těsně před maturitou. Co na to říkáte?

Maddie Ziegler (12) je v současnosti snad nejslavnější tanečnicí na světě. Vystupovala v klipu Chandelier od zpěvačky Sii, díky čemuž se o ni všichni perou. Teď však nafotila fotky pro časopis Elle, na kterých vypadá spíše jako ruská prostitutka než 12leté dítě.

Marně bychom na fotkách hledali dětskou nevinnost a roztomilost. Vizážisti, stylisti a kadeřníci změnili Maddie na předčasně vyspělou teenagerku. Bylo to nutné?

Maddie už teď prakticky nemá žádné dětství. Několik let vystupuje v časosběrné taneční reality show, kde na děti kladou neuvěřitelné nároky, a teď se dostala do světa šoubyznysu.

„Tanec ze mě udělal lepší modelku. Když vystupuji, vždy se zajímám o svou tvář a o to, jak při tom vypadám,“ prozradila Maddie v rozhovoru. Dívka se už také zajímá o módu a vybírá si mezi kousky určenými pro elegantní dámy. „Líbí se mi, když se můžu jeden den obléci pohodlně a druhý den se vyparádit,“ dodala malá tanečnice.