V Americe je to celkem pecka a na svědomí to má stylista celebrit Chaz Dean. Šampon slibuje svým uživatelům naprosto revoluční technologii, která neobsahuje žádné drastické chemikálie a je plná přírodních složek. V přepočtu na naši měnu stojí více jak sedm stovek a koupit si ho ostatně můžete i na některých e-shopech u nás. Přesto to nedělejte.

Oficiální Facebook kosmetického přípravku totiž začaly zahlcovat šokující fotografie žen, které šampon použily a namísto slibovaného efektu jim začaly padat vlasy. A to opravdu ve velkém.

„Čím víc jsem produkt používala, tím to bylo horší. Vůbec mě ale nenapadlo, že by to mohlo být právě šamponem. Zcela vážně jsem se strachovala, že mám nějaký vnitřní problém,“ píše jedna z poškozených žen.

„Není dne, kdy bych kvůli tomu nebrečela. Neustále se modlím, aby mi vlasy už přestaly padat. Vlasy si teď umývám jednou za dva týdny, protože mytí to všechno jenom zhoršuje,“ těžce prožívá ztrátu vlasů jiná.

Firma nyní čelí několika obviněním, ale její zástupci stále trvají na tom, že nikde nepochybili a podobný problém nemá co do činění s jejich šamponem. Padající vlasy více jak dvou stovek žalujících po použití stejného produktu budou tedy nejspíše jenom náhoda.