Josef Rychtář (56) se stranou spektakulární bulvární centrifugy v souvislostí se svou ex Ivetou (48) potýká více, či méně úspěšně s několika figurkami, které si pustil neuváženě do života.

V celé taškařici aktuálně nejzábavněji působí eskortní pracovnice, pardon, šéfka čety uklízeček jistého zařízení Jana Podlešáková, která se trošku hledá v tom, zda je fanynka Ivety, posedlá skočdopostelka Rychtáře, nebo oběť jeho „obtěžování“. Souběžně neví, zda u něj chce trávit noci, nebo se ho bojí tak, že se obrátí na policii, což korunuje odstěhováním se pár set metrů od něho, kde se bojí dál, aby ji sem tam strach z agrese přešel a rozhodla se k němu pozvat za účelem sexu, nebo jeho zavraždění, asi záleží, jaké je venku počasí.

Rychtář, který čelil před třemi dny jejímu dalšímu veřejnému útoku (viz galerii a screen z Facebooku jedné z největších fanouškovských skupin okolo Ivety), ukázal několik SMS zpráv (redakce má ověřeno, že přišly z mobilního telefonu dotyčné), které její verzi o šíleném monstru, které ji uhání, poněkud podrývají.

Podlešáková se v nich zkouší pod různými záminkami vnutit k němu na noc, přičemž si za rukojmí bere náledí, případně z něj tahá peníze.

Korespondenci vám poskytujeme k pobavení a dodáváme, že redakce zpracovává zásadní materiál týkající se desítek SMS zpráv, které se týkají Rychtáře a jeho jím pohrdajícího mladšího syna Josefa, ve kterých, pravda, už tak veselo nebude. Spíše naopak…