Crystal Harris-Hefner je sličnou manželkou playboy-otce zakladatele Hugha Hefnera (88) a oba dva jako rodilí Američané samozřejmě milují tamější tradici – takzvané filmové noci.

To se tak sejde parta kamarádů, hostitelé nachystají horu jídla, vyberou se filmy a maratón může začít. A právě z akce jménem „movie night“ Crystal vystavila usvědčující fotku, na které je oděna pouze v obyčejné teplákovce, bez make-upu a s neučesanými vla­sy.

Takhle ji její fanoušci opravdu neznají – Crystalku si sám zkušený proutník Hefner vybral a následně pojal za manželku právě proto, že je to jedna z nejvíce sexy uhrančivých blondýn s dokonalým tělem, která mu kdy „prošla rukama“. Po několika letech manželství jsou však evidentně ve fázi, kdy se hraje na jiné hodnoty než na sex-appeal.

„S Hefem jsem úplně sama sebou a to je základ dobrého a šťastného vztahu,“ vysvětluje blondýnka, u které zatím nic nenasvědčuje tomu, že by se chystala svého o několik dekád staršího manžela opustit s mladším milencem. Kontroverzní manželství, kterému mnozí prorokovali brzký konec, tak stále šťastně trvá.