V rozhovoru pro týdeník Téma Tomáš Klus (30) přiznal, že některé jeho činy a názory nebyly správné. Prý byl moc velkým pozérem.

„Teď mi došlo, že jsou to vlastně jenom nějaký zvláštní pózy, který je potřeba odhodit, protože člověka jenom brzdí v jeho vlastním vývoji,“ vypráví najednou Klus. A rychle dodává, že žádná vnitřní změna se stejně nakonec vlastně nekonala.

„Pořád jsem to já, jenže jak mi furt byla předhazovaná nějaká moje změna, tak jsem měl potřebu se nějak vymezit a říct tak, já jsem teď takovej a všechno, co bylo, škrtám. Jenže tak to není. Člověk nemůže odškrtnout kus svého životního vývoje.“

Všichni si pamatujeme, jak se názorově rozešel s kamarádem Richardem Krajčem – ten vystupuje na akcích Agrofertu, fotí se s Andrejm Babišem a názory kolegů z branže mu jsou dost fuk.

Klus nyní v magazínu Téma vysvětluje, že to tak nemyslel, že Krajča má vlastně pořád rád. „Ale já jsem to nikdy nemyslel špatně. Já ho prostě jen varoval, že se za ty peníze asi bude očekávat nějaká ta protislužbička,“ tvrdí teď táta dvou dětí, který chystá podzimní turné a netají se tím, že sám sponzory hledá.

Klus poznává, že sponzoři jsou dobrá věc. Tak možná mu taky velký Babiš nabídne pár drobečků ze stolu. Uvidíme.