Po smrti Michaela Jacksona (57) se dlouho spekulovalo, jestli to byl jenom nevinný dospělák s dětskou duší, který se rád obklopoval těmi nejmladšími, nebo zákeřný pedofil.

Před pár týdny ale policie zveřejnila nechutné pornografické materiály ze zpěvákovy ložnice. Svázané děti, bití a nazí puberťáci hrající na slepou bábu. Na fotky se můžete podívat ZDE.

Teď o něm zase promluvil jeho doktor Conrad Murray. Michael Jackson se prý měl zamilovat do své kmotřenky Harriet. Zakoukal se do ní už v předškolním věku, ale když jí bylo 12 let, byl jí úplně posedlý. Prý se netajil tím, že hned jak to půjde, ji chce dostat k oltáři a vzít si ji za manželku.

Dokonce prý hledal možnosti, jak si ji vzít mimo Evropu nebo Ameriku, aby neporušil žádný zákon a nebyl souzen za znásilnění. Harriet byla dcera jeho anglického přítele Marka Lestera a oba dva se vídali často.

A kdyby mu to nevyšlo s kmotřenkou, měl prý Michael plán B. Kromě Harriet se mu už v dětství líbila Emma Watson (26), která se pár let po jeho smrti stala hvězdou Harryho Pottera.

Všechny tyhle Michaelovy nápady popsal jeho doktor ve své nové knize. Těžko po těch letech říci, jestli je to na 100 % pravda, nebo chce pouze větší publicitu.