Dlouho si s veřejností hrála, s kým to vlastně randí. Bylo veřejným tajemstvím, že je to rybář Jakub Vágner, se kterým fotila v Amazonii kalendář, ale oba zatloukali. Dokonce si plachý blonďák vyrážel ven i s moderátorkou Lucií Borhyovou (37), kterou si po večeři odvezl na chatu. Jenže doteď stále tvrdí, že jsou jen kamarádi.

Zato Eliška pro Top Star magazín šla s pravdou ven a přiznala to, co si cvrlikají i vrabci na střeše.

„Jsem zamilovaná, je to úplně jiná láska, než jsem doposud poznala. Je to hlavně jiné v tom, že cítím, že je to napořád. Nepochybuju absolutně o ničem a hlavně tomu člověku bezmezně důvěřuju a bezpodmínečně ho miluju,“ rozpovídala se brunetka, která ulovila pořádný úlovek. Přeci jen Kuba za svou kariéru si už nachytal nějaký ten milionek, a tak si může milovnici luxusu rozmazlovat.

„Získal si mě hlavně tím, že není intrikář. Je to člověk, ke kterému vzhlížím, který dokázal spoustu věcí. Hlavně si zachoval svoji tvář. Váží si mě a můžu s ním mluvit úplně o všem. Je to strašně fajn a konečně se cítím naplněná,“ pokračovala Bučková před kamerou a bylo na ní vidět, že je opravdu zamilovaná, dokonce se chvílemi i červenala jak malá školačka.

Jestli to je láska na celý život, nemůže říct nikdo, ale je vidět, že je Eliška konečně šťastná a pro svého vyvoleného by dala i ruku do ohně…