Gábina Kratochvílová (26) byla taková jiná Miss. Korunku získala v roce 2013 a psalo se o ní jako o první krátkovlasé královně krásy. Záhy se ukázalo, že je to chytrá a bystrá žena. Navíc sympatická a vždycky svá. V záplavě ostatních finalistek nebo vítězek Miss prostě vynikala. Možná proto se dostala až do zpráv na Primě.

Tou dobou měla novou známost. Nenápadného Filipa Laška, který ji podporoval, ale o pozornost nestál. Všichni předpovídali vztahu brzký konec. Vždyť soutěž Miss je přece taková seznamka pro hokejisty, fotbalisty a movité podnikatele. Ale Gábina všechny překvapila a se svým milým zůstala. Jeho soukromí ale vždy chránila.

„On to nechce moc zmiňovat. Ale už podniká déle, teď už je i vystudovaný inženýr, můžu na něj být pyšná. Já hlavně doufám, že se nám teď lépe podaří sladit naše časové harmonogramy,“ řekla Gabriela zhruba před rokem v Šípu. A sladit pracovní povinnosti bylo těžké, dokonce i na svatbu její přítel čekal rok a půl, protože Gabriela neměla čas.

„Znali jsme se tehdy krátce. Nepředpokládala jsem, že bych tu soutěž mohla vyhrát, ze začátku jsem ani netušila, že bych do ní šla, ale prostě se to stalo. Nás to postavilo před volbu, že to buď zvládneme, nebo ne. A my pro to udělali všechno. Bylo to pro něj těžké, když někde musel postávat a obrazně řečeno mi držel tašku, ale díky bohu je trpělivý a vždycky se z toho snaží brát něco pozitivního. A já se mu to pochopitelně snažím oplácet,“ popsala Andrea začátky vztahu.

Nakonec ale všechno dobře dopadlo a Gábina měla pohádkovou svatbu na Vysočině. A jak to vypadá, tak i po svatbě se její manžel bude držet spíš vzadu a podporovat svou krásnou manželku, aby mohla zářit.