Pokud už jste potkala toho pana Božského a jste přesvědčena o tom, že je to ten pravý, není divu, že si lámete hlavu nad tím, jak takový dokonalý vztah udržet co nejdéle, skoro možná napořád. Vykašlete se na proměnu v dokonalou sci-fi ženu, ta se vám stejně nikdy nepovede. Zaměřte se pouze na budování dvou vlastností, které jsou klíčem ke spokojenému vztahu. Víte, o jaké vlastnosti jde? My vám je prozradíme! Mějte ovšem na paměti, že u vás musí dojít k vývoji, nejde o věci, které se dají změnit ze dne na den, ale o vlastnosti, kterým se budete učit možná celý život.

1. TOLERANCE

Možná se vám to zdá dost přízemní na to, že má jít o velkou lásku na celý život, ovšem bez tolerance dříve nebo později dojdete do slepé uličky, ze které už nebude cesty zpět. K netoleranci se automaticky pojí i zabiják vztahů, tedy žárlivost a jiní narušitelé. Proto na své toleranci neustále pracujte. Uznávejte soukromí i potřebu volnosti svého partnera. Uvidíte, že jakmile pochopíte, o čem je řeč, váš vztah se ponese na růžovém obláčku.

2. HUMOR

Pokud budete mít v partnerství toleranci a humor, máte vyhráno. Právě takové vztahy mají totiž šanci na přežití a na dlouhé trvání. Vášeň vyprchá, krása zmizí, partner vám zevšední, právě proto se musíte naučit získat nad vztahem a problémy nadhled, a pokud to jde, tak co nejvíce věcí brát s humorem. Neuškodí ani špetka cynismu.