„Jsem zamilovaná a užívám si to. Byli jsme spolu na dovolené v Portugalsku a bylo to neskutečné. Portugalsko je nádherná země a s přítelem jsme měli možnost se ještě více sblížit. Romantika jako blázen,“ směje se půvabná blondýnka.

Svého milého nám ale na ochutnávku nesolených brambůrek ukázat nepřivedla. Vyvedla však svého nového tanečního partnera Michala Necpála, kterého zdědila po Leoně Machálkové a Janě Doleželové. V říjnu startuje nová řada StarDance, které se pár zúčastní jako soutěžící. Na akci dorazili z tréninku.

„Trénujeme třeba šest hodin a oba jsme tak trochu ukecaní a rádi se smějeme, takže se nám stane, že se hodiny bavíme a na trénink nám zbyde méně času. S Miluškou se nejde nesmát. Sedli jsme si,“ prozradil Michal, kterého můžete vidět taky na divadle. „Dodělávám DAMU, těším se na nové projekty a výzvy,“ dodal sympatický herec a tanečník.

„Je to dřina. Večer se vždycky těším na koňskou mast, kterou si mažu nohy. Nejčastěji ji používají lidé v důchodovém věku a já,“ směje se Miluška. „Moje nohy si musí zvyknout na ty taneční boty,“ dodává, že si s Michalem sedli i lidsky, takže věří, že jim to na tanečním parketu půjde samo. O tom se všichni přesvědčíme v říjnu, kdy celá soutěž odstartuje.