Zloděj v parku ve Stockholmu si vybral za svoje oběti dvě mladé krásné ženy. A jedné potají ukradl telefon. Jenže ona si toho vzápětí všimla. To se nelíbilo její kamarádce Mikaele Kellner, která byla policistka v civilu a kapsáře hodně rychle sejmula k zemi.

Bystrý kolemjdoucí vše zachytil na svůj telefon a snímek pak umístil na internet. Fotografie se ihned začala šířit a stala se tak hitem internetu. Je na ní totiž policistka v bikinách, jdou jí vidět vyrýsované svaly a pod ní leží malý hloupý zloděj. „Vůbec jsem o tom nepřemýšlela, jednala jsem instinktivně. Vše mi došlo, až jsme leželi na zemi,“ řekla policistka.

Fotografie na Instagramu získala přes 6 tisíc lajků za jediný den a lidé ji na internetu hojně sdílejí dál. Všichni policistku obdivují za to, jak rychle zasáhla a také za její vypracované tělo. Mnoha lidem přijde komické, že se žena na kapsáře vrhla, přestože měla na sobě bikiny. „Zasáhla bych tak i tak, bez ohledu na moje oblečení. Udělala bych to samé, i kdybych byla nahá. Nic mě nezastaví,“ dodala Mikaela, která není jen policistkou, ale i fitness nadšencem.