Přesně takhle to dopadá, když zmizí přirozená krása a nedokonalosti a na modelkách se Photoshopem upravuje každý milimetr. Pak stačí, aby si grafik odběhl na cigáro, zapomněl práci dokončit, stiskl tlačítko „odeslat“ a padla.

Šéfové už jeho práci evidentně vůbec nekontrolovali a snímek vypustili hrdě na své sociální sítě. Jenže ouha. Andílci sklidili akorát posměch a kritiku. Schválně se podívejte v naší galerii.

Modelka napravo má zeštíhlenou ruku, okolo které je podivné bílé „světlo“. „Nechápu tu posedlost hubeností,“ zlobí se jedna z komentujících na Instagramu. Dívka má navíc na divné straně pupík a celkově to vypadá, jako by někdo spojil dvě fotky do jedné a odešel v půlce práce.

U dívky napravo zase vyčuhuje podivně loket, přitom další část ruky je za modelčinou šíjí. Prostě amatérismus prvního stupně.

„Nesměju se těm holkám, jsou krásný. Ale pobavil mě přístup VS,“ směje se firmě další z komentujících.

I přes řadu negativních komentářů a výsměchu se snímek dál nachází na sociálních sítích. A není to poprvé, kdy se grafikům něco nepovedlo. Minulý rok zase nechali jedné krásce nedokončený zadeček.