Samozřejmě se nabízí otázka, že za celou slávu a úspěch se svým blogem vděčí svému strejdovi Jaromíru Jágrovi (44). Ale ona si celou cestičku vyšlapala sama, začala s módou úplně od píky. Teď má jeden z nejsledovanějších webů u nás. Ale když už tímto vzala všem nepřátelům vítr z plachet, tak ji začali obviňovat z bulimie, že prostě jídlo zvrací a ztrácí se před očima.

Je pravda, že zhubla, ale bulimičky vypadají naprosto jinak. Pavlína je prostě drobnější postavy, vždyť taky jako módní blogerka nemůže mít kila navíc. Ale že by si kvůli tomu ničila zdraví a zvracela? To ani náhodou. Tomu se sama půvabná blondýnka musí smát.

Ona nemá prázdný výraz, šedivou pleť a zkažené zuby, to jsou znaky bulimiček. Dokonce se nebojí a vyfotí se i v plavkách či ve spodním prádélku, aby dokázala, že se za své tělo vážně nestydí a nepotřebuje ho nějak měnit.

Z toho vznikly dost sexy fotky, které rozhodně musíte vidět. Takhle žhavá Pavlína ještě nebyla, to bude Jarda asi koukat, jak mu neteř za ty roky vyrostla.