Miss Andrea Bezděková a stříbrný Muž roku Miroslav Dubovický se svlékli pro dobrou věc. V objetí pózovali pro charitativní kalendář určený nemocným dětem. Vystavili na odiv svoje sexy těla a ukázali dokonalé křivky.

Sice na veřejnosti pořád prohlašují, že jsou jenom přátelé, jejich těla a doteky ale mluvily za vše. Od té doby, co se seznámili, totiž bez sebe nedají ani ránu a všichni vědí, že spolu jsou. Proč to tají, vědí jen oni dva. Každopádně v kalendáři jim to mimořádně sluší a je vidět, že to mezi nimi pořádně jiskří. Tak kdy půjdou s pravdou ven?

„Mnozí z nás prožili hezké dětství. Čím více lásky jsme dostávali jako malí od rodičů, tím naše dětství bylo krásnější. Onkologicky nemocné děti neodmyslitelně potřebují lásku, ale i peníze, které si tato finančně velmi nákladná léčba vyžaduje. Díky vám můžeme podpořit a zpříjemnit dětem pobyt v nemocnici, v které kus svého dětství musí strávit,“ tvrdí pár na webu kalendáře Touha po životě.

Výtěžek z kalendáře půjde na kliniku dětské onkologie v nemocnici v Motole. Tam pracuje i dvojče Miroslava, student medicíny, který se na produkci kalendáře výrazně podílel. Kalendář si můžete prohlédnout ZDE.