Seznámili se před deseti měsíci, v prosinci se jim má narodit první dítě, o víkendu si řekli ANO. Jitka Válková v tomhle vztahu očividně nelenila.

Svatba modelky a bubeníka proběhla v sobotu na Vysočině a pozvali na ni jen nejbližší přátele a rodinu. „Lukáš byl od prvního okamžiku pro mě ten pravý. Oba jsme si řekli, že chceme být spolu a nebráníme se miminku,“ řekla Jitka před časem pro iDnes.cz, otěhotnět se jí přitom podařilo jen několik měsíců poté, co začala randit s bubeníkem kapely Marka Ztraceného.

Svatbu se jí podařilo do poslední chvíle před světem utajit a o tom, že se vdala, informovala své fanoušky až na Facebooku, když si změnila příjmení na Boho.

Víkendovou veselkou se zařadila mezi další slavné nevěsty, které do toho od začátku července „potají“ praštily. Obzvlášť poslední týden se celebrity braly jak na běžícím pásu. V pondělí se vdala bývalá novácká moderátorka Michaela Ochotská, která si po několika odkladech svatby vzala tenistu Lukáše Rosola. V poněkud pompéznějším stylu do toho praštil i Rosolův kolega Tomáš Berdych, který po několika měsících od zasnoubení na Maledivách pojal za manželku modelku Ester Sátorovou. O víkendu se vdala i blonďatá modelka Renata Langmannová, která si vzala dlouholetého partnera Ondřeje Novotného.