Ve včerejším Zúčtování ve Vile VyVolených dostal nejvíc palců Thomas Castello (38). Bylo jen otázkou času, kdy ho ostatní soutěžící pošlou do Duelu, a sám Castello byl z výsledku nadšený. Po tom, co mu z Vily odešla Zdeňka Soušková (25), už ho to tolik nebaví a navíc chce zjistit, jestli ho v soutěži diváci opravdu chtějí.

Komu z ostatních VyVolených hrozí, že si ho Thomas vezme do pátečního Duelu?

1. Vladko Dobrovodský (35)

Vladko Thomase nesnáší od začátku soutěže. Castello se hodně shodil svými homofobními hláškami a od té doby má na něj Vladko obrovskou alergii. Hradecký průšvihář už několikrát prohlásil, že si vezme Vladka na 100 %. Jenže teď, když přišlo na lámání chleba, si zřejmě uvědomuje, jak je Vlado silný soupeř, a začal zvažovat dalšího VyVoleného.

2. Mirka Sokolová (24)

Napětí, které by se dalo krájet. Castello několikrát zaútočil na Mirčino citlivé místo a tím je odhalení homosexuální orientace. Mirka mu dává pohrdání najevo při každé příležitosti. Pro Thomase je to zase holka, která nehraje fér a používá divnou taktiku. Castello ví, že Mirka by byla silný soupeř, ale zároveň cítí naději, že by se z Duelu v tomto složení mohl vrátit.

3. Eva Feuereislová (23)

Pro Thomase je Eva hloupá uječená holka, což už jí několikrát řekl. Feuereislová už v jednom Duelu byla a vrátila se jako vítězka, ale kdo ví, jak je to s jejími sympatiemi teď. Zřejmě i ona bude jedním z kandidátů, který ve čtvrteční Výzvě dostane zelený šátek.