Rose je jednou z bývalých přítelkyň Charlieho Harpera, ale žádná jiná nebyla tak šílená jako ona! Když se s Charliem poprvé vyspala, tak mu přilepila varlata ke stehnům.

Když její horlivé city neopětoval, tak ho neustále pronásledovala a lezla mu balkonem do domu. Kdo se dívá na seriál pravidelně, tak moc dobře ví, o kom je řeč.

Stejná herečka teď účinkuje v jiném seriálu, kde si zahrála mnohem odvážnější a svlečenou scénu než ve Dva a půl chlapa. Fanoušci tak poprvé můžou vidět její prsa a náznakem i něco víc!

Pro ty, kteří sitcom neznají, tak si ho pojďme krátce připomenout! Hlavním hrdinou je svobodný mládenec a sukničkář Charlie Harper, který si užívá života plného alkoholu a prostitutek. Pohodový život mu naruší jeho bratr Alan, když se za ním po rozvodu přistěhuje se synem Jakem.

Smůlou pro všechny fanoušky bylo to, že Charlieho Sheena (49) ze seriálu tvůrci vyhodili kvůli jeho problémovosti. Během natáčení bral drogy a pil hodně alkoholu.

Charlieho tak tvůrci nechali jednoho dne tragicky zemřít. Při pobytu v Paříži spadne pod soupravu metra. Dům, ve kterém bydlel, je na prodej a projeví o něj zájem miliardář Walden Schmidt (Ashton Kutcher (37)). Ten si tento dům nakonec i koupí a nechá v něm bydlet Alana s Jakem a později i ostatní příbuzné Alana.

Jenže právě výměna Charlieho Sheena za herce Ashtona Kutchera bohužel nebyla správnou volbou. Seriál začal výrazně ztrácet sledovanost a letos natáčení sitcomu skončí definitivně.