Radek Fejerčák, nyní už Radek Filipi vzbuzuje u veřejnosti rozpačité názory. Někteří jsou toho názoru, že je to pouhý slavoman, který se chce zviditelnit a přiživit po boku zpěvačky Lucie Bílé (50). Podle jejich názoru by si měla přestat Lucie vybírat mladé koloušky, kteří dychtí po slávě a penězích.

Druhá polovina lidí jim to přeje. Odmítají, že by byl Radek sukničkář, a myslí si, že za vším stojí zlí a nepřejícní lidé. Faktem ale zůstává, že žít po boku slavice je obtížné a nejeden chlap už to vzdal.

Co je ale v poslední době děsivější, je to, jak Radek Filipi momentálně vypadá. Z nabušeného svalovce je tenká nitka. Ještě před nějakou dobou se pyšnil hromadnou svalů, která je nyní fuč. Fotka s hubenýma nohama mluví za vše.

My samozřejmě věříme, že Filipi nikdy nebral žádné steroidy, ale razantní úbytek váhy až děsí. Co hrozného se mu tedy stalo? Může za to snad stres, kterým nyní prochází? Vyjádření z téhle zamilované dvojice je těžké dostat.

Filipi i Bílá se obrnili mlčením a ke svému vztahu se příliš nevyjadřují. My jsme jim sepsali seznam otázek, na které by bylo fajn, kdyby odpověděli. Můžete si je přečíst ZDE.