Pětkrát v týdnu škola, kde se přednášky, zápočty a zkoušky střídají s brigádami v kavárně a podobnými přivýdělky. O víkendech to není jiné. Miliony studentů to znají. Je to náročný život, věčně bez peněz, věčně ve stresu. Několik dívek z Anglie ale odhalilo pro Mail Online, jak z toho kolotoče ven.

Angličanky našly kontroverzní způsob, jak splatit své školné, pokrýt nájem i koupit učebnice a u toho nevyplivnout duši.

SeekingArrangement, to je název něčeho, co pracuje na podobném principu jako seznamka. Na těchto stránkách je pět miliónů členů z celého světa a jde převážně o bohaté mecenáše a chudé, přesto krásné studentky. Tito muži jsou ochotni dívkám sponzorovat nejen jejich studium, ale i poměrně extravagantní styl života, kterému dívky zpravidla, když přijdou k penězům, podlehnou. Žádné studentské úvěry, žádné zadlužení do nekonečna, ani studentský život o polívkách v sáčku. Oproti tomu cestování v době volna po celém světě, pětihvězdičkové hotely, drahé kabelky a luxusní restaurace. Tak alespoň popisují změnu svého života některé z dívek.

„Pracovala jsem čtyři dny v týdnu, pět dnů jsem chodila do školy. Bylo to opravdu těžké, " řekla pro Mail Online Ali Mohamed. "Běhala jsem z přednášek rovnou do práce a to bylo na moje tělo i psychiku prostě příliš mnoho. Potřebovala jsem něco jednoduššího, ale s podobným příjmem,“ vyprávěla dívka o tom, z jakého důvodu se rozhodla na stránky zaregistrovat.

Určitě se ptáte, zda mají dívky s muži ze seznamky sex. Pravda je taková, že záleží pouze na nich. Například Ali s muži pouze tráví čas, doprovází je na jejich cestách. Oproti tomu jiné dívky s muži dělají opravdu všechno, ale o to jsou lépe „ohodnocené“.