Zadkový boj, tak by se asi dalo nazvat soupeření mezi Nelou Slovákovou (27) a modelkou ve výslužbě Dominikou Mesarošovou (31). Ačkoliv jedna je jakoby profi modelka a ta druhá pouze vítězka jedné reality show a návrhářka plavek, svými figurami se dosti liší.

Nela svoje sexy pozadí předvedla přesně o jeden den dřív než Dominika, a co si budeme povídat, její postava se s tou Dominiky nedá vůbec srovnávat. Nela totiž na své figuře narozdíl od Dominiky maká, a to i mimo postelové lůžko. Sexy Slováková udělá naráz možná i víc dřepů než Jaromír Jágr (45).

„Česká Kim Kardashian…“ napsala ke své fotce Dominika. Tady asi někdo zapomněl na to, jak skutečně vypadá nejslavnější profi celebrita planety Kim Kardashian (36).

Nejen, že se Dominika po Nele opičí, ale za svoji rádoby sexy fotku sklidila solidní kritiku. Někteří z jejích fanoušků ji přirovnávali k aspiku a nebo jetému rosolu… Ano, uznáváme, že to už bylo trochu přes čáru, ale co, s takovýma půlkama můžete alespoň předvést prvotřídní twerk. A to se u toho ani nepředřete.