To bylo ale překvapení po třech měsících! Gemma Holmes (26) se dočkala syna a ani nevěděla, jak k němu vlastně přišla. Mladá Angličanka utrpěla na začátku roku velmi vážná zranění, když se vybourala na svém skútru, a při nehodě málem přišla o život.

Přeletěla řídítka a narazila do pouliční lampy, skončila v nemocnici s vážným poraněním mozku a páteře, tři měsíce byla v kómatu. Naštěstí se jí povedlo vybojovat svůj život i zdraví zpět a po probuzení měli pro ni doktoři ještě navíc šokující novinku.

Gemma byla ve čtvrtém měsíci těhotenství a nejprve si myslela, že se jí to přihodilo v nemocnici, když o sobě nevěděla. Jenže Gemma v důsledku poranění mozku ztratila paměť a nemohla si tedy pamatovat na to, že před nehodou měla přítele, se kterým dítě počala.

Otec jejího syna ale na zraněnou Gemmu čekat nechtěl a z dívky se tak stala svobodná matka, které lékaři doporučili, aby se dítěte pro své zdraví vzdala. Rozhodla se je neposlechnout a i přes značná rizika z nehody syna donosit. Ten se narodil nedávno a je úplně v pořádku, prožité hrůzy jeho matky na něm nezanechaly stopy. A hlavně kvůli němu neztratila dívka chuť žít. Bude ještě dva roky trvat, než se po nehodě postaví na nohy a naučí se znovu chodit, i proto jí bylo doporučeno, aby si dítě nenechávala. Podle jejích slov je to ale ta nejlepší věc, která se jí kdy mohla přihodit.