Hrála si na nevinnou dvacetiletou studentku, která ani nevěděla, že se pelešila zrovna s jednou z největších atletických ikon sportovní historie. Jenže Jady Duarte má za sebou skutečně zajímavou minulost. Ve svých dvaceti letech už je matkou dvou dětí a ty nemá zrovna s kdekým. V minulosti totiž udržovala intimní vztah s brazilským drogovým baronem a žila tak trochu gangsterský život.

Jejím přítelem byl Douglas Donato Pereira, v Brazílii hodně známé jméno. Ten už ale naštěstí za Boltem nepoletí a nebude se ho ptát s pistolí v ruce, jak si mohl dovolit dostat do postele jeho milou. Douglase totiž letos v březnu úspěšně dostala policie a ten z jejich vzájemné konfrontace vyšel v pytli na mrtvoly.

S tímhle se určitě dívka Jamajčanovi nepochlubila. Přeci jen příběh o nevinné dvacetileté studentce zní daleko lépe než ten, ve kterém je matkou dvou dětí a vdovou po drogovém baronovi. No snad už Jady neudržuje s drogovými kumpány žádné styky, ještě by se to všechno mohlo Boltovi šeredně vymstít…