Kateřina (25) nás na nejprestižnější společenské události roku zaujala hned několikrát.

Předně se dostavila s dvojníkem herce Stanislava Zindulky (82) a my jsme do poslední chvíle nevěděli, zda se náhodou nejedná o jejího biologického otce, což by bylo senzační odhalení, ale nakonec se ukázalo, že to nebyl Zindulka, ale garde.

O poznání víc nás ale překvapilo vzdouvající se panděrko Kateřiny, které jakoby signalizovalo, že modelka světu něco tají: „To jste mě pobavili, těhotná vážně nejsem,“ řekla nám k tomu modelka a znělo to celkem věrohodně, no jo, ale co to bříško: „Je pravda, že mi ty šaty moc nesedly,“ přiznala sebekriticky Miss a my dodáváme, že se nám stejně zdá, že to prostě nejsou těhotenské šaty, a proto těhotné blbě sednou.

No jo, ale čí to je? Sokolová se před půl rokem rozešla se sběratelem celebrit Robertem Hájkem (47), a i když před týdnem připustila, že už neusíná sama, nikdo nemá tušení, o koho se jedná. Není to snad jeden z trojice na náhledové fotografii?

Sokolová také připustila, že byla nedávno s Robertem Hájkem na obědě, a jak onoho donchuána známe… No nic, pojďme to zatím nechat u toho, že jí ty šaty nesedly.