Hillary Clinton v neděli 11. září na pietním shromáždění v New Yorku zkolabovala. Do auta jí muselo pomáhat hned několik lidí z jejího týmu. Okamžitě se vyrojily spekulace ze všech stran, že kandidátka na prezidenta je vážně nemocná, a její soupeř Donald Trump záhy Hillary vyzval, aby předložila lékařské zprávy o svém zdraví.

Aby se bývalá první dáma vyhnula všem těmto spekulacím, uvedla, že podcenila zápal plic a nedodržela klid na lůžku, který jí doporučil doktor. Nyní však prosakují na povrch nové informace.

Americký patolog přišel s naprosto šílenou a šokující teorií. Podle něj je dost možné, že Hillary byla otrávena. Dokonce toto tvrzení zveřejnil na svém Twitteru, kde uvedl: „Je možné, že byla otrávena.“ Podle jeho tvrzení je totiž její konkurent Donald Trump schopen naprosto všeho stejně jako Vladimir Puttin.

Následně doporučil lidem, kteří se starají o bezpečnost a kampaň bývalé exministryně zahraničí, aby prověřili její krev na přítomnost jedů.

Začínají se ozývat hlasy, že by Hillary mohla být nahrazena jiným kandidátem. Jenomže ona tohle razantně odmítá a z kampaně rozhodně odcházet nehodlá.