Courtney Stodden (19) se proslavila svým manželstvím s hercem Dougem Hutchisonem (53), kterého pojala za muže už ve svých 16 letech. Celý svět byl šokován nejen věkovým rozdílem mezi partnery, ale především tím, jak tato blondýnka pod vlivem plastických operací vedle svého manžela zestárla.

Nebyl snad měsíc, kdy by média neinformovala o tom, že má Courtney novou plastickou operaci. Dnes tak kvůli svým nafouklým rtům, nepřirozeně napěchovanému hrudníku a dalším zásahům zvenčí vypadá jako vrstevnice chudáka Douga. Pohádka ale nedávno skončila – manželé oznámili rozchod, za nímž má údajně být to, že se Courtney chce scházet s muži podstatně mladšími. Tak určitě! Nic z toho, co Courtney zatím udělala, její prohlášení nepotvrzuje. Naopak je tu spousta věcí, co jej vyvrací. Poslední fotografie ze šíleného večírku, jehož se Courtney, nacházející se momentálně ve stadiu rozpadu, zúčastnila, totiž prokázala, že je tu nový objev, který se o tohle stvoření stará!

Jmenuje se Edward Lozzi a údajně jde o jejího nového partnera. Je mu přesně 53 jako jejímu bývalému muži, co je ale zajímavější – vypadá mnohem hůř. Sešlý stařík přesně zapadá do naší teorie a ukazuje, že i Courtney cítí, že vypadá na 55. Musela si tak k sobě najít někoho, kdo bude vypadat ještě o řád starší a bude ještě o kus sešlejší než ona sama. Abychom nezapomněli, Courtney na večírku ještě vytasila svůj klasický kalibr a ukázala všem přítomným černo-červené kalhotky. Ale zajímá to ještě někoho? I filmy pro pamětníky v sobě mají víc sexuálního napětí než tahle prvoplánová umělohmotná paní.