Strach, rozpaky a hlavně modlitby. Český šoubyznys se právem bojí o život Ljuby Skořepové, skvělé herečky, kterou bohužel navštívila Lucie Bílá (48).

Skvělá zpěvačka, která jistě Ljubu potěšila a vnesla do jejího obydlí lásku a pozdravy všech dobrých lidiček světa, ale statistiky a fakta jsou neúprosné: Jak se u stárnoucího barda objeví za dveřmi Bílá s fotografem, redakce tuzemských periodik v tichosti začnou chystat nekrolog.

Zpěvačka má totiž „neuvěřitelnou kliku“ na umírající, v živé paměti je ještě to, jak předávala Jiřině Jiráskové, která měla smrt na jazyku, svou knihu s DVD a vše následně sdílela na svém Facebooku, aby Jirásková pár týdnů poté spáchala za pomoci léků sebevraždu, o které se díky Policii ČR, jednomu lékaři ze záchranky a mlčení novinářů dodnes mluví jako přirozeném úmrtí.

Bílá takto řádí pravidelně. Vladimír Čech (†61), Stella Zázvorková (†83), Iveta Bartošová (†48) a další a další, kterým dělala anděla smrti. V poslední době se musí hodně bát zejména Lubomír Lipský a nově Skořepová a je otázkou, zda by Lucie, která si strašlivého prokletí nemohla coby čarodějnice nevšimnout, neměla soudně přestat navštěvovat kohokoli, komu je víc než 50 nebo začíná lavírovat.

Redakce eXtra přeje Ljubě tolik životní síly, kolik jen po návštěvě zubaté, pardon Bílé, najde. A také by nás zajímalo, kde je Lucčin údajný milenec Michal, který promluvil, aby následně Bílou od rozchodu s Petrem „Nevidímneslyším“ Makovičkou mediálně zachránila smrt Ivety, ale hlavně to, že Michala dlouho nikdo z novinářů neviděl. Že by se za ním Lucka krátce po jeho prozrazení velkého tajemství ještě jednou zastavila?