Redakce eXtra.cz jako oficiální mediální partner pánevních výpadů sexuální predátorky Anii Lisewské mapuje její cestu životem skrz nepřeberné množství ztopořených údů.

Jakožto hlídací pes demokracie si samozřejmě nemůžeme dovolit fabulovat a vymýšlet nesmysly, jsme tu od toho, abychom vám, čtenářům, podávali přesné informace i za cenu toho, že se vám z nich trochu zvedne žaludek.

Bylo proto naší morální povinností mimo jiné reálně popsat fakt, že Ania Lisewska je projetá jak běžkařská stopa po Jizerské padesátce a její nohy neviděly pedikúru ani z vlaku. To se však nelíbí našim slovenským čtenářům, zřejmě Aniiným fanouškům, kteří by s rozjetou Polkou rádi kopulovali, a bombardují naši redakci výhrůžnými emaily.

Zde je jeden zástupce:

Dobrý deň,

čítam pravidelne váš internetový portál extra.cz. Doteraz som sa tam stretol s rôznými urážkami ale dnes pretiekol môj pohár trpezlivosti! Autor „ml“ napísal článok o Anie Lisewskej a slová, ktorými sa článok začal mi okamžite vyrazili dych. Takto sa spisovateľ, resp. žurnalista vyjadrovať nemôže a ak by sa to nejako dostalo k Anie tak by z toho mohla byť kľudne aj žaloba. Poprosil by som vás teda aby ste okamžite tento článok dali autorovi prepísať a aby sa verejne ospravedlnil. Ak sa tak nestane, článok mám PrintScreenovaný a taktiež aj okopírovaný, posuniem jej manažérovi alebo samej Anie. A ku kontaktu sa teda dostanem veľmi rýchlo, stačí mi napísať na jeden nemenovaný portál, aby publikovali váš článok.

Toto teda váš redaktor PREPÍSKOL!!!

Za skorú odpoveď a pochopenie vopred Ďakujem.

Šéfredaktor Pavel Novotný si po přečtení mailu strachy vlezl pod stůl a po dvou dnech strávených v panickém záchvatu fanouškům odepsal. Náš boj za svobodu slova neustává a veškeré pokusy o emocionální vydírání našich redaktorů od fanoušků Anii jsou nadále zbytečné. Všechny zhrzené Slováky, kterým Ania nedala, proto prosíme, aby počkali, až k nim přijede, a stoupli si do fronty.