U Slováčků je to tak, že se toho více neříká, než říká, a díky spřáteleným novinářům v denících Aha! a Blesk se dlouhé roky daří udržovat čtenářstvo v režimu „Dáda nebumbá“, „manželství jí jen kvete“ a „Felix junior žije normální partnerský život“.

Realita je ale mnohem zajímavější.

Felix junior věděl od první vteřiny, že s Kateřinou, matkou svého syna, nikdy nebude. Jejich dítě bylo údajně plodem sexu na jednu noc a docela by nás zajímalo, kdy dvorní novinář Patrasové, redaktor Blesku a spisovatel Petr M. konečně vybalí, že Felix mladší poslední rok a půl fungující vztah s Kateřinou jen předstíral, skutečná partnerka a milenka jej dokonce provázela i na loňské oslavě Felixových sedmdesátin, kde musela protrpět přítomnost oficiální Feldovy partnerky.

Když se tedy před dvěma měsíci Felix junior spustil s ambiciózní kolegyní z divadla Hybernia – kde rozhodně nehrají nic o Sněhové královně, která by imr bumbala, naopak se jedná o abstinentku – Michaelou Zemánkovou (34), s Kateřinou to dávno nemělo co dělat.

Zemánková je mimochodem kost a Felix je totálně zamilovaný, dovolíme si ho jen varovat před jejími uměleckými a celebritními ambicemi, které ji roky nutí obrážet talentové soutěže, a snaží se prosadit za každou cenu. Čili doporučujeme to udělat, jak by to udělal pan otec, chvíli brousit a pak začít podvádět, dokud to nevyhnije. Hlavně se nezamilovávat, juniore, jen to přináší komplikace.