Pokud jste si nechali ujít mejdan v pražském klubu Roxy, kde probíhalo klání předních barmanů, tedy finále Havana Club Grand Prix 2013, udělali jste velkou chybu.

Havana tekla proudem a klub byl narvaný k prasknutí. Tohle veselí si nenechala ujít řada celebrit.

Třeba Petra Faltýnová, která vyměnila Leoše Mareše za Katku Šlégrovou. „Petru mám hrozně ráda. Neviděli jsme se snad pět let. Známe se ještě z doby, kdy Petra randila s Martinem Ručinským,“ prozradila Kateřina. Holky se k sobě opravdu měly.

Na chlastačku a taky koncert Monkey Business dorazila i Klára Vytisková, která si poslední dobou VIP večírky dost užívá. Nemohla chybět ani česká Marilyn Monroe Miluška Bittnerová. Ta se jako vždy doširoka usmívala (jak střízlivá, tak lehce připitá) a jako vždy i tentokrát měla na sobě rajcovní obleček, který zvýrazňoval hereččiny sexy křivky.

I Petr Vágner je pravidelným návštěvníkem Havana a Jameson akcí. Má vkus ten chlapec. Mezi hosty nechyběl také syn populárního moderátora Jana Krause David Kraus. V parádní beranici, jelikož po večírku vyrážel na natáčení show Jana Krause do Nízkých Tater, byl na večírku středem pozornosti.

Kapelu Monkey Business vystřídali DJ Friky/Robot, tančilo se a slavilo až do ranních hodin. Oujé.