Několik dní před údajným koncem reality show VyVolení se na serveru Super.cz objevila zpráva, že člověk, který jakoby z oka vypadl soutěžícímu Honzovi Podzimkovi (23), natáčel gay porno.

Redakce eXtra.cz už má s koukáním filmů přístupných od osmnácti let velké zkušenosti, takže jsme neváhali a epizodu, kde má údajný Honza hrát, jsme zkoukli. Samozřejmě jsme se s vámi podělili o krátkou ukázku, podle které si můžete udělat vlastní názor, zda se jedná o jednovaječné dvojče nebo stejného člověka, jaký je momentálně ve Vile VyVolených.

Podzimek se ve Vile dlouho neprojevoval a na rozdíl od jiných soutěžících příliš nemluvil o svém soukromí. Pokud je muž v gay pornu opravdu on, ani se nedivíme, že chtěl před rodinou a přáteli tento fakt zatajit. O ničem navíc neví ani televize.

„Soutěžící procházejí několika koly castingu, kde jsou samozřejmě na svoji minulost dotazováni. Záleží tedy pouze na jejich svědomí, jestli vše ze své minulosti sdělí popravdě a nic nezatají,“ řekla nám PR manažerka televize Prima Kateřina Vlasáková.