Normálně bychom to nechali být, ale na iDnesu z toho mají online, takže když se dělá online z Brna, kde je mínus žádná celá sedm stupně a jenom tam prší, na tak významném médiu, co má každý rok Lupu, musíme se tomu taky věnovat, nebo přijde náš vydavatel a začne švihat bičem a rozdávat pokuty, Pavel dostane zase záchvat a začne se vztyčovat od stolu a nafukovat se a psychicky slabší část redakce se vrhne z terasy.

Hlavní zprávou dne tedy je, že v Brně je tak strašně pekelná zima, že jim tam zamrzají koleje a nejezdí tramvaje a trolejbusy a stojí i všechna auta. "Námraza a šílené počasí nám působí hrozné problémy. Dispečeři takovou situaci nepamatují třicet let,“ sdělila iDnes.cz mluvčí brněnského dopravního podniku Linda Hailichová, která asi nikdy ještě nebyla spolu s dispečery a silničáři z Brna ve městech jako Krasnojarsk, Nuuk nebo třeba prostě jen ve Švýcarsku.

Podle nás je to celé jenom strašlivý trolling a slavomanské Brno chce být zase zajímavé, protože jsme o téhle vsi psali naposledy, když tam měli potopu, což ve skutečnosti znamená, že se jim udělaly tři kaluže na Maliňáku.

Teď si nemají co vymyslet, tak předstírají, že jim praskají troleje a kloužou koleje, aby mohli být v novinách a mluvilo se i o něčem jiném, než je jejich obrovský penis, což vlastně má být jakože Orloj. Dokonce rozjíždějí tuhle největší blamáž roku na Facebooku brněnského dopravního podniku, kde velmi dramaticky popisují, kolik mají právě uvízlých tramvají a trolejbusů a kde běžný Brňák v diskuzi panikaří, že se nikam nedostane, protože tam samozřejmě nemají metro.

Slibujeme, že budeme i nadále tuhle katastrofu sledovat, a až bude hořet od trolejí Špilberk, taky z toho uděláme online. Budeme sedět v autě ve Vídni a sledovat, co se děje naproti v zatáčce.