Slavia to Spartě natřela: Sešívaní už má titul v kapse

Zdroj: se souhlasem Slavia Praha
Derby
Slavia vyhrála fotbalové derby 2:0. Sparta sice měla dobrý nástup a několik pěkných šancí, ale nakonec inkasovala dva góly. Za Slavii zaskórovali Holeš a v závěru Tecl. Díky dnešní výhře získali sešívaní náskok sedmnáct bodů. Teď už mají titul v kapse.

Hrdinou nedělního zápasu se stal záložník Holeš, který ve 44 minutě vsítil gól do šatny na poslední chvíli. Tím soupeře z Letné naprosto zlomil. Holeš je i tím, který ve čtvrtek zaskóroval proti Arsenalu.

V druhém poločase vítězství potvrdil střídající Tecl. Derby tak jednoznačně patřilo Slavii

Teď už je více než jasné, že si Sparta na vítězství nad svým rivalem z Edenu bude muset zase počkat. Od března 2016 Letenští nedokázali Slavii porazit už ve 13 soutěžních zápasech.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad