Hana Mašlíková (31) se zmítá ve stresu, který jí přináší naprosto nečekaný jackpot v podobě do ní zakoukaného fotbalového reprezentanta Michala Kadlece (28), a tak musí držet basu a plnit jeho hysterické požadavky týkající se medializace.

Zatímco jí kamarádky z branže závidějí, že brzy otěhotní a pak si vezme bohatou kopačku z Bundesligy a do konce života nebude muset makat, Mašle musí dodržovat striktní pokyny, které jí Kadlec dal.

Mezi nimi je naprostý zákaz šíření společných fotografií pod hrozbou vyhazovu z jeho hnízdečka lásky a Hanka, která už se vidí na VIP Hausfrau tribuně BayAreny, kde hraje domácí zápasy Leverkusen, vše respektuje a hodně se snaží.

Při úterním výletě na Křivoklát, který s nerudným a hodně vážně se beroucím Míšou absolvovala, tak sice pořídila řadu fotek za účelem stírání kolegyň na přehlídkách, ale ty musela následně velmi amatérsky v iPhonu různě půlit tak, aby nebylo vidět, že je na nich s Kadlecem, který je nenávistí k bulváru posedlý.

Sám kopačka má Facebook neveřejný, ale vůbec bychom se nedivili, kdyby tam měl druhé půlky fotografií, takže pokud je máte v přátelích oba…