Neplýtvejte penězi

Pokud hru hrajete pravidelně, víte, že musíte mít na kontě dost Pokébalů. Bez nich nemáte šanci nic ulovit. Pak vás hra sama nabádá k tomu, abyste utratili herní peníze a doplnili zásoby. Jenže to hned dělat nemusíte. Stačí, když se vydáte k PokéStopům, kde budete mít dost Pokébalů zdarma. A ušetříte!

Pokébaly házejte efektivně

Když budete chytat Pokémona, musíte být trpěliví. Dávejte pozor na to, aby se zelený kroužek co nejvíce zmenšil, a až potom vystřelte pokébal. Jedině tímhle způsobem můžete Pokémona získat pro sebe. Jinak nebudete mít štěstí.

Dobývejte stadióny a vyhrávejte

Až se váš Pokémon dostane na vyšší evoluční třídu, můžete pak dobývat stadióny. Ale nestačí jenom útočit. Když uvidíte na věži jiného Pokémona, který patří vašemu kamarádovi, nechte mu tam i jednoho vašeho Pokémona, který bude čelit útokům. Později se na místa vracejte, sbírejte peníze a nechávejte tam silnější Pokémony.

Nepouštějte si Pokémony do svého světa

Při hraní Pokémon Go si také můžete zapnout kameru a nechat Pokémony, aby se objevili ve vašem světě. Jenže ve výsledku je to úplně k ničemu. Akorát vás to zdržuje, vybíjí vám to baterku a můžete mít problém s házením Pokémonů.

Sledujte místa

Pokémon Go je hlavně o tom, že sbíráte Pokémony a kvůli tomu musíte vyrazit i do ulic. Pokémon totiž může být úplně všude. Sledujte proto na mapě zelené lístečky, protože v těchto místech může být divoký Pokémon a vy si ho můžete snadněji chytnout.