Britská oděvní značka Jacomo přišla s průzkumem, jehož výsledky jsou dost vtipné.

Celých 72 % žen preferuje obyčejné kluky před svalovci, metrosexuály a celou tou divnou skupinkou narcisů.

Muži si myslí, že správný nadsamec, aby zaujal ženu, by měl mít účes Justina Biebera. V téhle chvíli se nám chtělo hodně plakat. Ale pak už to není tak strašné. Jako ideální obličej zvolili pánové tvář skotského herce Gerarda Butlera. Což chápeme. Paže by pánové měli nejraději od australského herce Hugha Jackmana. Tady cítíme vliv jeho ztvárnění Wolverina, který má v rukou vysouvací nože. Tělo britského, u nás ne příliš známého modela Davida Gandyho a nohy slavného fotbalisty Cristiana Ronalda. Nohy fotbalisty, vážně, pánové? Ve vašich představách ideálu letí nohy do O? No bez komentáře, vyšla z toho prostě kreatura. Tečka.

Výsledek mužských představ ideálního chlapa.

Ženy ale odpověděly jasně. Radši schopného sympaťáka než frajera, co ho bolí, že si zlomil nehet, a nesmíte ho ani pohladit, abyste mu nerozhodily účes!

Účes našeho oblíbeného rebela prince Harryho byl jasnou volbou. Tvář usměvavého herce Jamese Cordena, paže britského komika Paddyho McGuinnesse a krásné přirozené tělo ragbisty Bena Cohena. Nohy ženského ideálu krásy si vypůjčily ženy od moderátora Jonathana Rosse.

Výsledek průzkumu mezi ženami vypadá dost sympaticky.