Michaela S. Za celý svůj život prošla velmi radikální proměnou. Na fotografii před pěti lety byste ji asi ani nepoznali. Dříve z ní nešel strach, vypadala jako žena a měla ráda zvířata. Teď je z ní holohlavý transsexuál, který vraždí v obchodních domech a kavárnách.

Portálu Blesk.cz prozradil známý vražedkyně, že její problémy začaly už v dětství. „Jmenovala se Karolína S. A vyrůstala v pasťáku,“ řekl. Později byla adoptovaná, jenže do rodiny nezapadla. S rodiči měla problémy, a tak se při první příležitosti odstěhovala.

Celá její proměna začala v roce 2013, vražedkyně se na svém Facebooku i v práci všem přiznala, že je transsexuál. A pak už to s ní šlo z kopce. Začala se měnit před očima a z pohledné ženy se začalo stávat plešaté monstrum.

Došlo to až tak daleko, že se před dvěma týdny v kavárně na Újezdu v Praze pokusila na záchodě uškrtit zákaznici. A ve čtvrtek dokonce zabila. Její známí ale u ní agresi nikdy nezpozorovali. „Viděl jsem ji střízlivou, opilou a i úplně namol,“ řekl Blesku její známý Martin. Navíc vražedkyně pracovala jako zdravotní sestra v Nemocnici Na Bulovce v Praze a nikdy s ní nebyly žádné problémy.