Copak by na to řekla asociace odborníků na vztahy? Vědí vůbec, že v Londýně žije jakási žena, která si říká odbornice na sex a svoje klientky namísto psychické podpory a pomoci posílá rovnou na plastické operace?

Louise Van Der Velde (41) je sexuoložka, žije v Londýně a podle serveru tn.cz, který jako první přinesl její zajímavé myšlenky, je kouzlo ve spokojeném vztahu pouze plastická operace.

Sama si říká odbornice na sex, i když moc nevíme, jak se z vás stanou odborníci na sex. Podle čeho se to pozná? Určíte správně anatomické polohy pohlavních orgánů i se zavřenýma očima? Děláte matraci deseti hokejovým nároďákům? Spíte s Leo Beránkem? Těžko říct. Nejspíš to je tak, že si to napíšete na kus toaleťáku a to si pak pověsíte na zeď.

Což by odpovídalo „odborným znalostem“ téhle rádkyně, která svým klientkám po čtyřicítce doporučuje plastiku. Zvětšit prsa, botox, lifting a pak si teprve budete moct udržet chlapa. Co na tom, že ve vztahu je třeba pěstovat hodnoty, jako je důvěra nebo respekt, protože pak můžete klidně vypadat jako nadpozemská bytost, ale bez respektu vašeho partnera si neudržíte vůbec nic.

Sama Louise se chlubí svými plastikami a tvrdí, že přátelé jí lichotí, jak vypadá skvěle. To je pravda, vypadá totiž opravdu jako udržovaná čtyřicítka, ale víc nás ohromí, až takhle bude vypadat v šedesáti letech. Na ty plastiky má nejspíš z peněz nebohých a nešťastných žen, které si k ní chodí pro radu, ona je pošle pod kudlu, nejspíš se pak šábne s chirurgem o půlku.

„Nevěřím na důstojné stárnutí,“ říká Louise. My zase nevěříme na odbornice na sex.