Chování této ženy musí zvednout ze židle každou matku. Angličanka Sophie-May Dickson (22) chce mít ze svých dcer, dvouleté Princess Bliss a čtyřlené Precious Belly královny krásy.

Šílená matka je vodí na dětské soutěže krásy, kde devadesát procent publika tvoří pedofilové a zbytek úchylné matky. S tím samozřejmě souvisí i kosmetické procedury, které její dcery musí podstoupit.

Na denním pořádku je pedikúra a manikúra, samoopalovací postřik, trhání obočí, depilace atd. Jinak řečeno, místo aby si holčičky hrály s panenkami, tak chodí na kosmetiku a ke kadeřníkovi. Nehledě na to, že depilaci a trhání obočí těžce snáší i některé ženy, natožpak děti.

Holky mají navíc i šatník, který jim může závidět nejedna žena. Každá vlastní okolo 40 šatů a některé kousky jsou od světoznámých značek, jako je Dolce Gabanna nebo Ralph Lauren. Kde na takové kousky bere jejich matka, která nikdy nepracovala, peníze, to už nechce prozradit.

Nicméně matka připouští, že je ostře kritizována veřejností, ale na svém počínání neshledává nic špatného. „Ostatní si myslí, že své dcery k něčemu nutím. Ale ony to všechno chtějí podstupovat. Je to jejich rozhodnutí,“ říká „matka roku“.