Nějaký ten pátek už Natálie hraje v muzikálech, dokonce natáčí i seriál, ale pořád se spekulovalo, že jde jen o tlačenku a malá Grossová nemít slavného tatínka, tak si ani neškrtne. Jenže ona všem najednou vyrazila dech. Po smrti táty dokonce vydělává až sto tisíc měsíčně! A tím táhne celou rodinu, která by jinak asi skončila na dlažbě.

Kdo pochyboval o jejím talentu, tak se děsně mýlil, jde z role do role, školu stíhá jen tak tak, ale ji to baví a hlavně se její máma Šárka nemusí bát, že nebudou mít co do pusy, když její dcerka je tak šikovná a umí se pořádně otáčet.

„Natálka má obrovský talent a dlouho na jméno Grossová doplácela, naštěstí už pomalu lidé přestávají vnímat její příjmení a sledují to, co předvádí na jevišti,“ řekl Blesku kolega z Divadla Hybernia.

Natálka se brání nařčením, že musí živit i mámu a ségru, ale sama moc dobře ví, že je jediná, kdo zatím vydělává slušné peníze. I když je pravda, že Šárka přiznala, že se chystá taky pořádně pracovat, aby si peníze mohla Natálie ukládat jen k sobě na účet.

Třináctiletá Natálka inkasuje až sto tisíc korun. Za jeden natáčecí den v seriálu Přístav inkasuje šest tisíc a podobnou částku má podle informací Nedělního Blesku také za divadelní představení.